Producenci

Ostatnio przeglądane

Zestaw AQUA-SPEED maska VANUA + sucha fajka BORNEO

Nowy produkt

Zestaw do nurkowania dla osób dorosłych, składający się z maski Vanua i fajki Borneo.

Więcej szczegółów

109,00 zł brutto

Więcej informacji

ZESTAW AQUATIC - AQUA-SPEED MASKA VANUA+ FAJKA BORNEO

Zestaw do nurkowania dla osób dorosłych, składający się z maski Vanua i fajki Borneo.

Ten zestaw maska + fajka, dzięki swojej budowie, nadaje się do użytku zarówno przez nastoletnich, jak i dorosłych użytkowników. Oferowane najnowocześniejsze rozwiązania sprawiają, że nurkowanie będzie wygodniejsze i bardziej ekscytujące.

Maska Vanua:

Maska Vanua wyposażona jest w dzieloną, zamkniętą w nowoczesnej obudowie szybkę z hartowanego szkła gwarantującą szerokie pole widzenia. Kształt jej ramki zapewnia niską objętość wewnątrz maski, co ułatwia jej oczyszczanie z wody podczas nurkowania.

Kołnierz oraz pasek maski zostały wykonane z miękkiego, elastycznego i nietoksycznego silikonu, wtłaczanego techniką LSR (Liquid Silicone Rubber). Zapewnia on najwyższy komfort użytkowania, gwarantuje wytrzymałość i żywotność maski ograniczając do minimum efekt starzenia się materiału. LSR to także wysoka odporność na uszkodzenia i gwarancja zachowania elastyczności traconej na skutek działań wysokich i niskich temperatur oraz promieni UV. Miękki silikon daje także możliwość złapania nosa palcami, co jest istotne przy wyrównywaniu ciśnienia w uszach w trakcie zanurzania oraz przy przedmuchiwaniu maski.
Silikonowy kołnierz maski posiada na obrzeżach podwójne uszczelnienie, co utrudnia wodzie dostęp do wnętrza maski oraz ułatwia opróżnienie maski z wody podczas nurkowania.

Maska Vanua posiada system regulacji QuickFIT, pozwalający na wygodne i szybkie dopasowanie długości szerokiego, rozdwojonego w środkowej części, paska, gwarantując doskonałą stabilność maski.

Charakterystyka:
- 4 mm hartowane szkło
- Liquid Silicone (LSR)
- Dzielona szyba
- Łatwy system regulacji paska QUICK-FIT
- Szeroki silikonowy pasek
- Podwójny kołnierz maski

Fajka Borneo:

System ULTRA DRY zapewnia dostarczenie powietrza do ust nurka bez jednoczesnego nabierania wody. Fajka posiada specjalną komorę w górnej części, która zapobiega wpadaniu wody do głównego otworu oddechowego. Jeśli mimo wszystko niewielkie ilości wody przedostaną się poniżej, na spodzie rurki znajduje się zawór, który odprowadzi ją na zewnątrz nie pozwalając dostać się do ust.

Opinie

Oceń 
2023-05-02

SUPER ZESTAW NURKOWY

REWELACJA. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ TAKA JAKOŚĆ W WYKONANIU POLSKIEJ MARKI !!!

  Oceń 
  2023-05-02

  Pasuje

  Dla mnie i dla żony pasuje na twarz, co oznacza faktycznie, że jest uniwersalny w pewnym zakresie, ale mamy podobne głowy. Może temu.

   Oceń 
   2023-04-21

   Uniwersalny

   Pasuje dla mnie jak i dla męża. Rewelka :)

    Napisz opinię

    Zestaw AQUA-SPEED maska VANUA + sucha fajka BORNEO

    Zestaw AQUA-SPEED maska VANUA + sucha fajka BORNEO

    Zestaw do nurkowania dla osób dorosłych, składający się z maski Vanua i fajki Borneo.

    Produkty powiązane

    30 innych produktów w tej samej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    Śledź nas na Facebooku