Płetwy AQUA-SPEED BOUNTY granatowe

Nowy produkt

Nowoczesne, komfortowe, regulowane płetwy dziecięce przeznaczone do snorkelingu i łatwych, rekreacyjnych nurkowań. 

Więcej szczegółów

66,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesne, komfortowe, regulowane płetwy dziecięce przeznaczone do snorkelingu i łatwych, rekreacyjnych nurkowań. Ich kompaktowa budowa, a w szczególności niewielka długość piór powoduje, że są to doskonałe płetwy dla osób, które często podróżują i zależy im na niewielkich gabarytach i masie bagażu. Zmniejszone pióra sprawiają również, że płetwy BOUNTY sprawdzą się również w treningu na basenie. Płetwy BOUNTY cechują się dużą stabilnością podczas pływania, dzięki otworom w piórach, które odprowadzają część wody, a także dzięki elastycznym elementom, które w trakcie ruchu płetwy w wodzie, kierują ją wzdłuż piór. 
 
Płetwy BOUNTY idealnie nadają się do użytku na gołą stopę lub z neoprenowymi butami. Regulowany, rozszerzony w środkowej części pasek, który można całkowicie wypiąć z regulatorów umożliwia niezwykle łatwe zakładanie i zdejmowanie płetwy. Dodatkowo, takie rozwiązanie sprawia, że płetwy te pasują do wielu rozmiarów stopy. 
 
Otwory w podeszwach płetw BOUNTY powodują, że piasek i kamienie nie drażnią stóp i mogą swobodnie, razem z wodą wypływać z kieszeni na stopy. 
 
Płetwy BOUNTY wykonane zostały z najwyższej jakości wytrzymałych materiałów zapewniających żywotność płetw, a dodatkowe żebrowe wzmocnienia po bokach zwiększają wytrzymałość płetw i ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei podgumowane spody płetwy zapobiegają poślizgom na mokrych powierzchniach.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Płetwy AQUA-SPEED BOUNTY granatowe

Płetwy AQUA-SPEED BOUNTY granatowe

Nowoczesne, komfortowe, regulowane płetwy dziecięce przeznaczone do snorkelingu i łatwych, rekreacyjnych nurkowań. 

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku